<< HOME

touwtrekken OPEN BEKER VAN VLAANDEREN Sijsele 16 oktober 2016

touwtrekken.be >> uitslagen >> Sijsele 16 oktober 2016

OPEN BEKER VAN VLAANDEREN

GENSB

Ploeg WaABCTOT
A527 Galliërs0336
B501 Berketrekkers0011
C503 Fam. Janssens0011
1 527 Galliërs
501 Berketrekkers
2 503 Fam. Janssens
527 Galliërs
3 503 Fam. Janssens
501 Berketrekkers

(Voor)ronden

  1. 527 Galliërs (6pt)
  2. 501 Berketrekkers (1pt)
  3. 503 Fam. Janssens (1pt)

H640

Ploeg WaABCDTOT
A759 Vandakker00101
B454 Mertensmannen13339
C452 Fam. Janssens01001
D769 York TOW13036
1 759 Vandakker
452 Fam. Janssens
454 Mertensmannen
769 York TOW
2 759 Vandakker
454 Mertensmannen
769 York TOW
452 Fam. Janssens
3 759 Vandakker
454 Mertensmannen
452 Fam. Janssens
769 York TOW

(Voor)ronden

  1. 454 Mertensmannen (9pt)
  2. 769 York TOW (6pt)
  3. 452 Fam. Janssens (1pt)
  4. 759 Vandakker (1pt)

Getraind (A)

Ploeg WaABCDEFGHIJKLTOT
ATOWC Schijf(Gev)550 kg2000001300307
BYork TOW(Get)546 kg13331033333328
CT.T.V. De Galliërs 550(Get)550 kg63010033333019
DGroene kring oost pajo(Gev)546 kg33010033333019
EHagmöll-trekkers(Get)6 pers03133033333328
FFam. Janssens Retie(Get)550 kg03333333333333
GTTV Versieck 1(Get)6 pers1100000100002
HFam. Janssens Jeu(Get)549 kg1000000100304
IHolland TOWC(Get)6 pers23000003333015
JMersch gebroeders(Gev)6 pers13000003303012
KThe Pink Boots0000000300003
LBerketrekkers 550(Get)03033003333324
1 TOWC Schijf(Gev)
York TOW(Get)
T.T.V. De Galliërs 550(Get)
Groene kring oost pajo(Gev)
Hagmöll-trekkers(Get)
Fam. Janssens Retie(Get)
Berketrekkers 550(Get)
The Pink Boots
Mersch gebroeders(Gev)
Holland TOWC(Get)
Fam. Janssens Jeu(Get)
TTV Versieck 1(Get)
2 The Pink Boots
TOWC Schijf(Gev)
York TOW(Get)
T.T.V. De Galliërs 550(Get)
Groene kring oost pajo(Gev)
Hagmöll-trekkers(Get)
Berketrekkers 550(Get)
Mersch gebroeders(Gev)
Holland TOWC(Get)
Fam. Janssens Jeu(Get)
TTV Versieck 1(Get)
Fam. Janssens Retie(Get)
3 Mersch gebroeders(Gev)
The Pink Boots
TOWC Schijf(Gev)
York TOW(Get)
T.T.V. De Galliërs 550(Get)
Groene kring oost pajo(Gev)
Berketrekkers 550(Get)
Holland TOWC(Get)
Fam. Janssens Jeu(Get)
TTV Versieck 1(Get)
Fam. Janssens Retie(Get)
Hagmöll-trekkers(Get)
4 Holland TOWC(Get)
Mersch gebroeders(Gev)
The Pink Boots
TOWC Schijf(Gev)
York TOW(Get)
T.T.V. De Galliërs 550(Get)
Berketrekkers 550(Get)
Fam. Janssens Jeu(Get)
TTV Versieck 1(Get)
Fam. Janssens Retie(Get)
Hagmöll-trekkers(Get)
Groene kring oost pajo(Gev)
5 Fam. Janssens Jeu(Get)
Holland TOWC(Get)
Mersch gebroeders(Gev)
The Pink Boots
TOWC Schijf(Gev)
York TOW(Get)
Berketrekkers 550(Get)
TTV Versieck 1(Get)
Fam. Janssens Retie(Get)
Hagmöll-trekkers(Get)
Groene kring oost pajo(Gev)
T.T.V. De Galliërs 550(Get)
6 TTV Versieck 1(Get)
Fam. Janssens Jeu(Get)
Holland TOWC(Get)
Mersch gebroeders(Gev)
The Pink Boots
TOWC Schijf(Gev)
Berketrekkers 550(Get)
Fam. Janssens Retie(Get)
Hagmöll-trekkers(Get)
Groene kring oost pajo(Gev)
T.T.V. De Galliërs 550(Get)
York TOW(Get)
7 Fam. Janssens Retie(Get)
TTV Versieck 1(Get)
Fam. Janssens Jeu(Get)
Holland TOWC(Get)
Mersch gebroeders(Gev)
The Pink Boots
Berketrekkers 550(Get)
Hagmöll-trekkers(Get)
Groene kring oost pajo(Gev)
T.T.V. De Galliërs 550(Get)
York TOW(Get)
TOWC Schijf(Gev)
8 Hagmöll-trekkers(Get)
Fam. Janssens Retie(Get)
TTV Versieck 1(Get)
Fam. Janssens Jeu(Get)
Holland TOWC(Get)
Mersch gebroeders(Gev)
Berketrekkers 550(Get)
Groene kring oost pajo(Gev)
T.T.V. De Galliërs 550(Get)
York TOW(Get)
TOWC Schijf(Gev)
The Pink Boots
9 Groene kring oost pajo(Gev)
Hagmöll-trekkers(Get)
Fam. Janssens Retie(Get)
TTV Versieck 1(Get)
Fam. Janssens Jeu(Get)
Holland TOWC(Get)
Berketrekkers 550(Get)
T.T.V. De Galliërs 550(Get)
York TOW(Get)
TOWC Schijf(Gev)
The Pink Boots
Mersch gebroeders(Gev)
10 T.T.V. De Galliërs 550(Get)
Groene kring oost pajo(Gev)
Hagmöll-trekkers(Get)
Fam. Janssens Retie(Get)
TTV Versieck 1(Get)
Fam. Janssens Jeu(Get)
Berketrekkers 550(Get)
York TOW(Get)
TOWC Schijf(Gev)
The Pink Boots
Mersch gebroeders(Gev)
Holland TOWC(Get)
11 York TOW(Get)
T.T.V. De Galliërs 550(Get)
Groene kring oost pajo(Gev)
Hagmöll-trekkers(Get)
Fam. Janssens Retie(Get)
TTV Versieck 1(Get)
Berketrekkers 550(Get)
TOWC Schijf(Gev)
The Pink Boots
Mersch gebroeders(Gev)
Holland TOWC(Get)
Fam. Janssens Jeu(Get)

(Voor)ronden

  1. Fam. Janssens Retie(Get) (33pt)
  2. Hagmöll-trekkers(Get) (28pt)
  3. York TOW(Get) (28pt)
  4. Berketrekkers 550(Get) (24pt)
  5. Groene kring oost pajo(Gev) (19pt)
  6. T.T.V. De Galliërs 550(Get) (19pt)
  7. Holland TOWC(Get) (15pt)
  8. Mersch gebroeders(Gev) (12pt)
  9. TOWC Schijf(Gev) (7pt)
  10. Fam. Janssens Jeu(Get) (4pt)
  11. The Pink Boots (3pt)
  12. TTV Versieck 1(Get) (2pt)

Recreant (A)

Ploeg WaABCDEFGHITOT
AVelde Vets(Gel)00333303318
BFC De Kampioenen(Gel)03333303321
COC Eeklo 1(Gel)1000100304
DDe Galliërs(Rec)00030103310
EThe Black Wolves(Rec)0001300307
FKLJ Vivenkapelle(Gel)00031303313
GKLJ Sint-Kruis(Gel)03333333324
HAlbert Heijn0000000000
IThai Chang1003030039
1 FC De Kampioenen(Gel)
OC Eeklo 1(Gel)
De Galliërs(Rec)
The Black Wolves(Rec)
Thai Chang
Albert Heijn
KLJ Sint-Kruis(Gel)
KLJ Vivenkapelle(Gel)
2 Velde Vets(Gel)
FC De Kampioenen(Gel)
OC Eeklo 1(Gel)
De Galliërs(Rec)
Albert Heijn
KLJ Sint-Kruis(Gel)
KLJ Vivenkapelle(Gel)
The Black Wolves(Rec)
3 Thai Chang
Velde Vets(Gel)
FC De Kampioenen(Gel)
OC Eeklo 1(Gel)
KLJ Sint-Kruis(Gel)
KLJ Vivenkapelle(Gel)
The Black Wolves(Rec)
De Galliërs(Rec)
4 Albert Heijn
Thai Chang
Velde Vets(Gel)
FC De Kampioenen(Gel)
KLJ Vivenkapelle(Gel)
The Black Wolves(Rec)
De Galliërs(Rec)
OC Eeklo 1(Gel)
5 KLJ Sint-Kruis(Gel)
Albert Heijn
Thai Chang
Velde Vets(Gel)
The Black Wolves(Rec)
De Galliërs(Rec)
OC Eeklo 1(Gel)
FC De Kampioenen(Gel)
6 KLJ Vivenkapelle(Gel)
KLJ Sint-Kruis(Gel)
Albert Heijn
Thai Chang
De Galliërs(Rec)
OC Eeklo 1(Gel)
FC De Kampioenen(Gel)
Velde Vets(Gel)
7 The Black Wolves(Rec)
KLJ Vivenkapelle(Gel)
KLJ Sint-Kruis(Gel)
Albert Heijn
OC Eeklo 1(Gel)
FC De Kampioenen(Gel)
Velde Vets(Gel)
Thai Chang
8 De Galliërs(Rec)
The Black Wolves(Rec)
KLJ Vivenkapelle(Gel)
KLJ Sint-Kruis(Gel)
FC De Kampioenen(Gel)
Velde Vets(Gel)
Thai Chang
Albert Heijn
9 OC Eeklo 1(Gel)
De Galliërs(Rec)
The Black Wolves(Rec)
KLJ Vivenkapelle(Gel)
Velde Vets(Gel)
Thai Chang
Albert Heijn
KLJ Sint-Kruis(Gel)

(Voor)ronden

  1. KLJ Sint-Kruis(Gel) (24pt)
  2. FC De Kampioenen(Gel) (21pt)
  3. Velde Vets(Gel) (18pt)
  4. KLJ Vivenkapelle(Gel) (13pt)
  5. De Galliërs(Rec) (10pt)
  6. Thai Chang (9pt)
  7. The Black Wolves(Rec) (7pt)
  8. OC Eeklo 1(Gel) (4pt)
  9. Albert Heijn (0pt)

Extra partijen

KRUISFINALE KLJ Sint-Kruis(Gel)
KLJ Vivenkapelle(Gel)
KRUISFINALE Velde Vets(Gel)
FC De Kampioenen(Gel)
BEDRIJFSBEKER Velde Vets(Gel)
Thai Chang
kLEINE FINALE Velde Vets(Gel)
KLJ Vivenkapelle(Gel)
fINALE FC De Kampioenen(Gel)
KLJ Sint-Kruis(Gel)
FINALE RECREANT The Pink Boots
De Galliërs(Rec)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd365.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=365&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be